BMW xDRIVE EXPERIENCE 2018.

13. ledna - 4. února

Zimní radovánky mají jméno xDrive.

Popis události

Co je BMW xDrive Experience?

Jde o tradiční zimní testovací jízdy s vozy BMW vybavenými inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive, které se konají v Peci pod Sněžkou, a to za každého počasí.


Kdy a kde se BMW xDrive Experience koná letos?

BMW xDrive Experience 2018 probíhá od 13. 1. do 4. 2. 2018 v Peci pod Sněžkou, výchozím bodem je parkoviště u Relaxparku.


Jaké jsou podmínky účasti na BMW xDrive Experience?

Osoby registrované na BMW xDrive Experience musí být starší 18 let, musí předložit platný řidičský průkaz skupiny B a další doklad totožnosti, v den jízdy musí být bez zdravotních potíží a nesmí být pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.


Jak dlouho trvá BMW xDrive Experience?

BMW xDrive Experience je zhruba tříhodinová akce a probíhá vždy od 9.30 nebo od 13.45 hodin.


Co je BMW xDrive Parcour?

BMW xDrive Parcour je organizovaná testovací jízda, při které řidič za přítomnosti instruktora testuje na speciálních překážkách pohon všech kol BMW xDrive.


Co je BMW xDrive Scenic Drive?

BMW xDrive Scenic Drive je organizovaná testovací jízda po okresních silnicích mezi Pecí pod Sněžkou a letištěm, kde si otestujete vozy BMW při speciálních cvičeních. Cesty se neupravují a v zimě jsou většinou pod sněhem.


Můžu si zde vůz BMW otestovat i mimo oficiální program?

V rámci BMW xDrive Experience to bohužel není možné. Rádi vám však nabídneme testovací jízdu vybraného vozu BMW u vašeho nejbližšího dealera.


Jaké vozy si můžu na BMW xDrive Experience 2018 otestovat?

K dispozici vám budou modely BMW X1, BMW X3, BMW X4, BMW X5, BMW X6, BMW řady 1, BMW řady 2, BMW řady 3, BMW řady 4, BMW řady 5, BMW řady 6 a BMW řady 7. Všechny testovací vozy budou vybaveny systémem pohonu všech kol BMW xDrive. Složení vozového parku se však může měnit v závislosti na aktuální dostupnosti.


Můžu si s sebou vzít na akci doprovod?

V zásadě je to možné, doprovod však z důvodu bezpečnosti a odpovědnosti osob nesmí být ve voze při testovacích jízdách ani při parkurových překážkách. Může zůstat ve vytápěném stanu, odkud je na parkur vidět, z prostorových důvodů však nejsme schopni zajistit sezení pro všechny.


Registrace na BMW xDrive Experience 2018 je závazná. Poplatek za účast je možné uhradit na místě kartou nebo v hotovosti. Pokud se z nějakého důvodu na akci nedostavíte, bude vám vystavena faktura.

  • Zbývajících míst

    • Žádná místa nejsou k dispozici

Reporty